اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape

شما باید مجموعه‌ای از معماها را حل کنید تا به هم برسید و در نهایت فرار کنید. اتاق فرار از محبوب‌ترین مکان‌های تفریحی و سرگرمی سال‌های اخیر در دنیا و ایران است که در بین تمام گروه سنی به‌خصوص جوانان طرفداران زیادی دارد. در این بازی منحصربه‌فرد، شما به‌همراه تیم خود در یک محیط عجیب و گاهی ترسناک قرار می‌گیرید و باید با هم‌فکری، حل کردن معماها و باز کردن قفل‌ها در زمانی مشخص از محیط خارج شوید. تیم شما می‌تواند جمعی از دوستان، همکاران یا هم‌کلاسی‌های شما باشد. داستان این فیلم بیشترین شباهت را به سناریو های بازی اتاق فرار دارد. در بازیهای اتاق فرار شما یک داستان را انتخاب و خود را وارد محیط واقعی آن می کنید و با توجه به قوانین و شرایطی که پیش رو دارید خود را به هدف نهایی می رسانید.

این بازی به محبوبیت خوبی دست پیدا کرده و توانسته مشاغل زیادی را نیز ایجاد کند. کازویا ایواتا ، دوست کاتو، در سال 2012 این بازی را به سانفرانسیسکو برد و در سال بعد پازل برک به عنوان نخستین کمپانی آمریکایی اتاق فرار در سیاتل شکل گرفت. اتاق فرار به شکل امروزی در سال 2007 و توسط یک فرد 30 ساله به نام تاکائو کاتو در ژاپن شکل گرفت. بازی های ژاپنی عمدتا از پازل های منطقی مانند توالی های ریاضی یا رنگ بندی تشکیل می شدند، درست شبیه بازی های ویدیویی از اتاق فرار کن که الهام بخش شکل گیری اتاق فرار بودند. بازی‌‌ها و داستان‌‌های اتاق فرار معمولا شامل موارد زیر می‌‌شود. با توجه به این که این بازی ترکیبی از بازی های منطقی، معمایی، حرکتی و گروهی … است به بهبود مهارت های اجتماعی، قدرت حل معما، قدرت تحلیل و سرعت عمل کمک می‌کند.

بهترین اتاق فرار را چگونه انتخاب کنیم؟

این بازی که در ۵ سری توسط کمپانی MobiGrow معرفی شده است دارای پازل ا و معماهایی با درجه سختی متفاوت است. این بازی فرار از اتاق موبایلی را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید. عموما افرادی که برای بار اول این بازی اتاق فرار را تجربه می کنند، تمایل به تکرار آن و تجربه مجدد این بازی را دارند.

Escape The Mansion

اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape اتاق فرار چیست؟ در این قسمت از مقاله پازل روم قصد داریم تا در خصوص اتاق فرار که این روزها سرگرمی اصلی بسیاری از جمع‌ها شده است صحبت کنیم، پس اگر در این زمینه کنجکاو هستید این مقاله برای شما نوشته شده است. اگر می خواهید ساعتی را به دور از دنیای مجازی و اینترنت باشید و لحظاتی سرشار از هیجان را در کنار عزیزان تان تجربه کنید، اسکیپ روم گزینه خوبی برای شماست. بر اساس آمار در سپتامبر 2017 بیش از 8000 اتاق فرار در سراسر دنیا وجود داشتند و روند افزایش آنها ادامه دارد.

معرفی بازی فکری اسکیپ روم برای اندروید The Room: Old Sins:

در بعضی بازی‌ها نقش بازیگر بسیار پررنگ‌تر خواهد شد و در طول بازی با شما تعامل خواهد اتاق فرار داشت. شما در مدت زمانی که در بازی اسکیپ روم هستید از تمامی دغدغه‌ها و مشکلات خارج از بازی رها می‌شود. شاید برای شما سؤال باشد که اسکیپ روم چه مزایایی برای شما دارد که سوالی به جا و به‌موقع است، اگر قرار است در اوقات فراغت تفریحی را انتخاب کنید بهتر است موردی باشید که مزایایی برای جسم و روح شما داشته باشید.

  • شما در این فضا باید سیر داستانی بازی را با حل کردن معماها، پازل‌ها و همچنین کار گروهی طی کرده و خودتان را به هدف نهایی بازی برسانید.
  • این سرگرمی‌ سال‌های زیادی است که در بین نوجوانان و جوانان محبوبیت زیادی پیدا کرده است.
  • اگر به جای اینکه اعضای تیم وظایف فردی را انجام دهند یا جفت شوند، کل تیم روی هر دو بخش جداگانه اتاق فرار و همچنین تصویر بزرگتر از جمع آوری همه سرنخ‌ها با هم کار کنند، بهتر است.
  • اتاق فرار را به طوری طراحی می‌کنند، که شما می‌بایست معماهایی را در آن حل کنید.