خدمات نصب و اجرای انواع سقف کاذب کارچی‌داری

طرح ها و رنگ های متنوع این سقف زیبایی دو چندانی به فضای حمام و سرویس های بهداشتی می بخشد. رابیتس از نوعی ورق فولادی مشبک ساخته شده که جنس آن از گالوانیزه گرم می باشد رابیتس به دو دسته مسطح و برجسته تقسیم قیمت سقف کاذب میشود. سقف های کاذب در بین معماران و طراحان داخلی دکوراسیون بسیار رایج شده است در ادامه به مزایای این گونه سقف ها پرداخته میشود .

بهترین نوع سقف کاذب سرویس بهداشتی سقفی خواهد بود که از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد. این سقف به سقف اصلی و دیوارهای اطراف متصل می گردد و سازه اصلی بار آن را تحمل می کند. سقف کاذب برای عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت، اجرای نورپردازی های دکوراتیو و پوشش سیم های تاسیسات کاربرد دارد و در اکثر خانه های امروزی می توان نمونه های مختلف آن را مشاهده کرد.

امروزه با خلق ایده‌های جدید، طرح‌های متنوعی برای سقف کاذب ارائه می‌شود که می‌توان با توجه به سلیقه و دکوراسیون مورد نظر آن‌ها را انتخاب نمود. سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی در نظر گرفته می‌شود. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان می‌کند، بلکه با استفاده از آن می‌توان تأسیسات و سیم کشی‌ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود. سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب می‌شود که در پایین سقف اصلی نصب می‌شود و عیوب آن را برطرف می‌سازد.

آسمان مجازی یا تایل سقفی آسمان مجازی

امکان ایجاد طرح های گوناگون و تعویض قطعات سقف با پنل های از پیش ساخته گچی وجود دارد و می توان آن را با پرداخت کم رنگ آمیزی کرد. اما سقف کناف مشبک از سازه های سپری و تایل های سقفی به صورت یک شبکه تشکیل می شود که توسط آویز به سقف اصلی متصل می شوند. کناف سقف در اکثر ساختمان های امروزی به چشم می خورد و به صورت پنل های گچی مسطح به سقف اصلی نصب می شود. سازه سقف رابیتس متشکل از نبشی، میلگرد و لایه رویه (ورق های مشبک گالوانیزه) است. از مزایای این نوع سقف می توان به دسترسی آسان به مصالح، طرح پذیری متنوع و سرعت اجرای مناسب آن اشاره نمود.

قیمت تعمیرات

استفاده از سقف های کاذب می تواند رضایت شما را بالا ببرد و نمای زیبایی به محیط شما ببخشد. سقف های کاذب بهترین روش جهت پوشانندگی هر نوع عیب و نقص بر روی سقف و دیواره های آن می باشند. سقف آکوستیک، از دیگر محصولات سقف مشبک است که قابلیت جذب صوت را دارا میباشد، و در مکان هایی مانند آموزشگاه موسیقی و سالنهای تئاتر و سینما و… این محصول بصورت پی وی سی و گچی در بازار قابل دسترس است که بسته به شرایط به انتخاب هر یک از آنها دست میزنید. به طور کلی هزینه اجرای سقف‌کاذب بسته به دو عامل اصلی دارد که شامل نوع و جنس مصالح مورد استفاده و دستمزد اجرا می‌باشد. از دیگر انواع سقف کاذب که بهتر است آن را بشناسید نوع آکوستیک است.

خدمات نصب و اجرای انواع سقف کاذب کارچی‌داری

سقف کاذب گچی پیش ساخته جایگزین گچ بری های قدیمی شده است که توسط گچ کار ماهر ایجاد می شد گچ بری های قدیمی به خاطر عدم قرینگی ، وزن بالا ، زمان بر بودن و غیر قابل تعمیر بودن دیگر استفاده نمیشود و به جای آن از این گونه سقف ها استفاده میشود . از سقف آی گلس بیشتر برای محل های لاکچری استفاده میشود سقف آی گلس عایق حرارت و صوت بسیار خوبی می باشد. سقف کاذب یک پوشش اصلی برای سقف در نظر گرفته می شود و نه تنها باعث زیبایی سقف می شود بلکه می توان تاسیسات ساختمانی را در زیر آن مخفی نمود. همانطور که گفتیم سقف کاذب برای پوشش زیر سقف بکار می رود و زیبایی را برای سقف و دکوراسیون داخلی شما به ارمغان می آورد. نصب نبشی به سقف اصلی سازه، برای اتصال سیم مفتول یا فنر آویز به سازه‌ های سپری است. فواصل نصب آویزها متناسب با جنس سقف کاذب و همچنین تعداد روشنایی های مورد نظر محاسبه می‌شود.

ایجاد حس آزادی و رفع محدودیت ذهنی وجود سقف بر روی سر در هنگام فعالیت کاری یا حضور در منزل توسط سقف آسمان مجازی صورت خواهد گرفت. با انجام شبکه‌سازی، نصب صفحات پازل‌گونه و در آخر انجام نوردهی مناسب شاهد آسمان شخصی در فضای داخلی خواهید بود. ایجاد حس طراوت و شادابی خاص به افراد موجب بهبود روحیه ساکنین شده و هزینه بالایی به نسبت سایز سقف‌های کاذب نیز ندارد.

  • دربخش ترمیم سقف کاذب به شما خواهیم گفت که چه سقف های شامل گارانتی و چه سقفهای را شرکت تعمیر میکند.
  • این نوع سقف معمولا از جنس چوب است و می تواند سبک معماری داخلی ساختمان را متحول و خاص کند و در واقع می توان گفت زیبایی یک ساختمان را به حد کمال می رساند.
  • آسمان مجازی در واقع نوع جدیدی از سقف های کاذب بوده و تصاویری از طبیعت را روی خود دارند و با وجود آنها می توان در محیط های بسته، مناظر طبیعی را شبیه سازی نمود.
  • سقف هایی که در این قسمت از خانه نصب می شوند اصولاً ضد آب هستند و مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و رطوبت دارند.
  • صفحه‌های سیمانی که با استفاده از الیاف و فیبرهای مختلف وزن آن سبک‌تر شده است در اجرای انواع سقف کاذب به کار گرفته می‌شود.

سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب می شود که در پایین سقف اصلی نصب می شود و عیوب آن را برطرف می سازد. Pvc اساسا به جهت اینکه ضد حشره و موریانه هستند در تمامی نقاط ایران قابلیت استفاده را دارد و همچنین در نقاط شمالی ایران به بهترین شکل خود چای چوب را گرفته است و بسیار کاربرد دارد. پیشنهاد بنده برای هموطن های شمالی عزیز اینکه بیش از این هزینه چوب را کنار بگذارند و به سقف کاذب پی وی سی روی بیاروند. مهمترین بخش سقف های کاذب پی وی سی pvc داشتن زیرسازی مناسب است، بدین شکل که با یک زیرسازی میتوانیم عالیترین قسمت آن دسترسی هرچه سریعتر به سقف می باشد که احیانا برای لوله های تاسیسات و نیز شبکه کشی و کابل های برق دسترسی عالی خواهد داشت.

مدل سقف کناف در کنار نورپردازی مناسب می‌ تواند فضا را بزرگ‌ تر نشان دهد و از انواع سقف کاذب گچی pvc به خصوص سقف کشسان و آسمان مجازی و جلوه ای لوکس و زیبا به سالن پذیرایی ببخشد. نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام جلوه ای زیبا و چشم نواز به آن داده و موجب حفاظت از سقف اصلی می شود. برای اجرای سقف کاذب حمام و سرویس های بهداشتی باید از مصالح ضد رطوبت و مقاوم در برابر آب استفاده نمود. از این رو، استفاده از سقف کاذب طلقی سرویس بهداشتی یکی از بهترین گزینه ها برای اجرا در دستشویی و حمام می باشد. سقف کاذب سرویس بهداشتی پی وی سی نیز یکی دیگر از گزینه های مناسب برای اجرا در این مکان ها محسوب می گردد. انواع سازه ساختمانی مورد استفاده بر روی سقف اصلی به منظور افزایش نما و زیبایی را سقف کاذب گویند.

سقف کاذب آکوستیک چه نوع سقفی است؟