شبکه خدمات شبکه خدمات وب پشتیبانی شبکه پشتیبانی سیستم های کامپیوتری فراشبکه

این سرویس در بستر شبکه پیاده سازی شده و می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، دیتا و تصویر را نیز به نحو احسن انتقال می دهد. به همین دلیل راه‌اندازی ویپ شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استفاده شرکت‌ها و سازمان ها از این تکنولوژی شده است. این خدمات مجموعه ای از ابزارها و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می باشند.

با انواع کیفیت و عملکرد و ویژگی‌های گزینه‌های اضافی (مانند تشخیص حرکت به عنوان و ایمیل هشدار) از Cctv در مکان‌های عمومی برای مشاهده استفاده می‌شود؛ به ویژه در بریتانیا این سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد که عامل پیشگیری از شیوع جرم در خدمات شبکه چیست بریتانیا بود. دوربین‌های مدار بسته در ابتدا به عنوان ابزاری برای افزایش امنیت در بانک توسعه داده شدند. مشاوران شبکه شرکت نوین داده آرمانبا بهترین پیشنهاد عملکرد شبکه را تضمین می‌کنند. آنها با مدیران شرکت ملاقات می‌کنند تا نیازهای شبکه را مورد بحث قرار دهند و سپس آزمایش‌هایی را برای ارزیابی عملکرد شبکه و امنیت شبکه انجام می‌دهند.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت خدماتی پارمونت محفوظ است. کپی رایت ۱۴۰۱©

یکی از خدمات مهم خدمات پشیتبانی شبکه است و نگهداری سیستم های کامپیوتری و اداری با پشیبانی از تمام ابزار زیرساخت و از همه مهم تر پشتیبانی کاملا ۲۴ ساعته (حضوری و انلاین). ماهیانه و سالیانه با بهترین عملکرد و افزایش راهکار ها خدمات پشتیباتی است. در صورت نیاز مجازی سازی انجام شده وسیستم عاملسرور بسته به کارکرد سرور و نرم افزارهای مورد نیاز نصب می گردد. اگر نیاز به ارتقا سیستم های خود دارید که بیشتر شامل افزایش مقدار RAM نصب شده روی سیستم، تغییر CPU سیستم، تعویض هارد دیسک و حافظه ذخیره سازی سیستم، تعویضکارت گرافیکو نیز برای عیب یابی و رفع مشکل قطعات سخت افزاری سیستم های خود با ماتماسبگیرید. اگر شما کمی با کامپیوتر و رایانه کار کرده اید به سهولت قادر هستید متوجه شوید که شبکه های کامپیوتری از متصل شدن دو کابل، وایرلس و … به وجود آمده اند و دیگر خدمات موجود بر روی این شبکه تعریف میشوند. بکارگیری هر کدام از شبکه های کامپیوتری در سازمان ها بر اساس نیاز و همچنین نوع سازمان مربوطه انجام میگیرد از مهم ترین علت های گسترش و بسط شبکه های کامپیوتر میتوان به افزایش بکارگیری از کامپیوتر و پیشرفت فناوری دانست.

  • حتما شما هم به خوبی می‌دانید که یک شبکه استاندارد بعد از راه اندازی و استفاده از خدمات شبکه، مستندسازی می‌شود و تمامی گره‌های آن سخت افزارها و تجهیزات و تمامی آن چیزی که در شبکه به کار رفته به صورت کتبی و شفاف به کارفرما تحویل داده می‌شود.
  • داشتن یک تیم امنیتی اختصاصی که به طور مداوم شبکه IT شما را رصد می کند، به شما کمک می کند تا یک رویکرد نگهداری ساختاری یکپارچه را حفظ کنید.
  • اگر در اقتصاد پر از رقابت کنونی سرورها، کامپیوترها و شبکه های کامپیوتری شما با علم روز هماهنگ نباشه، در توسعه کسب و کار شما خلل ایجاد میکنه و مثل یک سرعت گیر بزرگ، سرعت رشد شرکت شما رو کند و کندتر میکنه.
  • اغلب شرکت های دولتی و خصوصی یا به صورت مستقیم در تهران فعال بوده و یا دارای دفتر و شعبه در این شهر است.
به مجموعه فعالیت هایی که جهت اتصال و نصب، راه اندازی و جاگذاری تجهیزات پسیو شبکه در زیر ساخت شبکه یک شرکت و یا سازمان انجام میگردد ، خدمات پسیو شبکه میگویند. به طور کلی هر بخشی از شبکه که به صورت سخت افزاری باشد را پسیو شبکه گویند. از تجهیزات سخت افزاری و کامپیوترها گرفته تا کابل های شبکه همگی جزو پسیو شبکه به حساب می آیند. قیمت ها معمولا از ماهیانه 1500 هزار تومان شروع می شوند و با توجه به بزرگی شرکت حجم ساعت خدمات مورد نیاز این مبلغ افزایش پیدا می کند. شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه های کامپیوتری مانند شرکت پیشگام رایانه سعی می‌ کنند حجم کاری نفراتشان برای مشتری‌ ها را به بازه‌ های ۴ ساعته تقسیم کنند.

خدمات میزبانی سرویس

متخصصین و کارشناسان گروه فناوران پارسه توانایی و دانش لازم جهت کمک در خصوص مشاوره، طراحی، برنامه‌ریزی و پیاده سازی ارتباط تجهیزات شبکه با تکنولوژی‌های متفاوت را دارند. برای مثال ارتباطات تلفنی تحت شبکه ، شبکه‌های کامپیوتری کابلی، بدون کابل و فیبرنوری، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه جهت نظارت، ارتباطات اینترنتی و غیره. همچنین توانایی در نگهداری مراکز داده، سرورها، کلاینت‌ها جهت بهره‌برداری مناسب شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگون در تهران و حومه با تعرفه‌های متنوع و استاندارد به طوری که همیشه در دسترس باشد و برای شرکت‌های کوچک نیز مقرون به‌صرفه باشد. با افزایش حملات سایبری به شرکت ها و سازمان ها و آلوده شدن سرورها به ویروس های باجگیر که اخیرا خبرهای آن را زیاد می شنویم ، خدمات امنیتی شبکه به یکی از مهم ترین نیاز شرکت های تجاری تبدیل شده است که از خدمات شبکه استفاده می‌کنند. خدمات امنیت شبکه در دو بخش امنیت فیزیکی شبکه و امنیت نرم افزاری شبکه پیاده سازی می شود.

انعطاف پذیری و کار گروهی

شبکه خدمات شبکه خدمات وب پشتیبانی شبکه پشتیبانی سیستم های کامپیوتری فراشبکه

پشتیبانی شبکه شامل همه چیز از تعمیر و نگهداری منظم گرفته تا تست و عیب یابی مشکلات و طراحی و توسعه ویژگی های جدید برای افزایش عملکرد و بهره وری می باشد. طراحی و پیاده سازی شبکه و تهیه نقشه تخصصی شبکه، قبل از نصب و اجرای شبکه از اهمیت بالایی برخوردار است. پردازش ابری امروزه توسط تمام کسب و کارهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. در پردازش ابری به مشتران فضای اینترنتی بزرگی جهت ذخیره سازی اطلاعات داده می شود تا بتوانند اطلاعات شخصی مشتریان یا مخاطبان خود را در آن ذخیره کنند. شرکت هایی وجود دارند که خدمات پردازش ابری را به مشتریان ارائه می دهند و بین کسب و کارهای بزرگ طرفداران زیادی دارند. برون سپاری به یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه باعث می‌شود بخش‌های دیگر سازمان، به جای درگیری با شبکه و کامپیوتر و نرم افزارها، روی کار خودشان متمرکز باشند.