وکیل خانواده وکالت خانواده توسط وکیل متخصص خانواده دادیاب

از‌ جمله مسائلی که افراد می توانند با وکیل خانواده تهران ، مطرح کنند ، در خصوص حضانت فرزند می باشد . این‌طور نیست که باتوجه‌به رایگان بودن مشاوره، کیفیت لازم را نداشته باشد. خیر در این مورد می‌توانید یک تماس تلفنی برقرار کرده و خیلی ساده مشاوره‌های اولیه را دریافت کنید. به‌هرحال گفته شد که دریافت خدمات مشاوره حقوقی تیم تهران طلاق به یک منطقه خاص محدود نیست. شما عزیزان به‌راحتی و در هر لحظه می‌توانید با شماره‌های تماس این مؤسسه ارتباط برقرار کرده سپس در خصوص پرونده شما و مرتبط با محوریت موضوع به وکیل مجرب متصل می‌شوید.

  • در گذشته معمولا طلاق یا رفتن سراغ راه های قانونی در خانواده های ایرانی یک تابو بود.
  • بهترین وکیل خانواده با تخصصی که دارد، به موکل خود کمک می‌کند که راحت‌تر با فشارهای عصبی و روانی مشکلات خود کنار بیایند و اطلاعات کاملی در مورد همه موارد حقوقی مشکل خود به دست آورند.
  • اما خوب امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده است و دیگر نیازی به چنین دیداری نیست.
  • اگر فکر می کنید که سوالات شما بسیار سطحی هستند و به راحتی می توانید پاسخ آنان را از طریق مشاوره خانواده اینترنتی دست پیدا کنید، نیازی به مراجعه به وکیل نیست اما اگر درگیر پرونده حقوقی شده اید، بهتر است با وکیل خانواده تماس بگیرد تا او با توجه به موضوع پرونده شما، نوع مشاوره را تعیین کند.
  • در صورتی که موارد مذکور در این ماده یعنی داشتن حق طلاق، عسر و حرج زن، عجز از پرداخت نفقه وجود داشته باشد، زوجه می تواند با در دست داشتن ادله اثباتی خود به دادگاه خانواده مراجعه و در خواست طلاق دهد.

وکیل خانواده با تخصص و مهارتی که دارد، برای دریافت نحله یا اجرت‌المثل دوران زوجیت شما اقدام می‌کند. اگر مهریه عندالاستطاعه باشد خانـم برای مطالبه این مهریه می بایست ثابت نماید که آقـا توانایی مالی برای پرداخت مهریه دارد و چنان چه آقا مال و اموال و یا دارایی نداشته باشد زوجه جدای از این که نمیتواند این مهریه را از آقـا دریافت کند رأی جلب شوهرش را هم نمیتواند بگیرد. مرد با مراجعه به دادگاه خانواده و یا با وکالت دادن به یک وکیل دعاوی خانواده دادخواست الزام به تمکین مطرح می کند. البته یک نکته مهم را باید در نظر داشت و آن این است که طبق ماده ماده 1085 قانون مدنی زن می تواند تا مهر به او تسلیم نشده از ایفاء وظایفی که در قبال شوهر دارد امتناع کند؛ مشروط بر اینکه مهر او حال باشد و این امتناع مُسقط حق نفقه نخواهد بود.

موت فرضی یعنی شرایطی که فرد به مدت طولانی ای غایب بوده است و به طور معمول فرد در این مدت زمان نمی تواند زنده بماند. در ماده 1020 قانون مدنی مواردی که فردی غایب دیگر زنده فرض نمی شود مشخص شده است. زوجین بنا به گواهی معتبر پزشکی، امکان بچه‌دارشدن نداشته باشند و زوجه‌استعداد دریافت جنین را داشته باشد. پرداخت هزینه های فرعی وکالت مانند کرایه، عوارض و مالیات که وکیل در روند وکالت پرداخته است.

حضانت فرزند دختر تا ۷سالگی با مادر،از ۷تا ۹سالگی با پدر و پس از بلوغ خود شخص درخصوص زندگی با پدر یا مادر تصمیم میگیرد. از جمله شروط اصلی ای که برای مطالبه ضرر و زیان و خسارت برهم زدن نامزدی وجود دارد این است که یکی از طرفین بدون هیچ گونه دلیل قانع کننده ای نامزدی را بهم زده باشد و هیچ دلیل قانع کننده ای برای کارش نداشته باشد. برهم زدن نامزدی بدون داشتن دلیل موجه در واقع به نوعی سو استفاده از حق و تقصیر محسوب می شود که از موجبات ضمان و مسولیت مدنی می باشد. به همین دلیل این امکان برای هر یک از نامزدها وجود دارد تا اقدام به ارائه دادخواست مطالبه خسارات ناشی از برهم زدن نامزدی نماید. به محض اینکه نوزادی به دنیا می ­آید، نسبت ولایت قهری بصورت اتوماتیک ­وار صورت گرفته و تا پایان سن رشد پدر ایشان ولی قهری محسوب می شود و چنانچه پدر فوت نماید، جد پدری ولی قهری خواهد بود. اما چنانچه فردی مدعی عدم صلاحیت ولی قهری است، می تواند با ارائه دادخواست عزل ولی قهری را از دادگاه خانواده تقاضا نماید.

وکیل خانواده وکالت خانواده توسط وکیل متخصص خانواده دادیاب

دعاوی مربوط به پیمانهای خاص نظیر فهرست بهایی، زیربنایی، سرجمع، فهرست خاص و … با سلام سوابق ایشان بررسی می شود در صورت محکومیت می توانید اقدام کنید. سلام، اگر امکان وصول از وام گیرنده وجود نداشته باشد از ضامنین وصول خواهد شد.

مهریه از طریق عرضه شکایت به محکمه عمومی حقوقی خانواده هم قابل مطالبه می باشد. خانـم مي تواند موقعی تمايل با تایپ کردن خواسته خود بوسیـله خود يا مشاور يا وكيل دادگستري در ساختـار ویژه (همـان شکایت ) از محکمه محل سكونت خود يا همسـرش تقاضـای كند كه حكم الزام همسـر را به پرداخت مهريه صادر كند. به هر روی با توجه به گستردگی علم حقوق و پیچیدگی های آیین دادرسی و تنوع پرونده‌ها، هر چند وکلا اجازه دفاع در هر پرونده‌ای را دارند، اما به مرور در یک رشته‌ی خاص صاحب تبحر می‌شوند و به آن نام شناخته می‌شوند.

اطلاع وکیل از آخرین رویه های دادسراها و دادگاهها، حائز اهمیت است؛ کتاب و قانون، به تنهایی، کاربرد دارد اما در حرفه وکالت دادگستری، گاهی و اغلب، اینها مهم تر است. وکیل خانواده باید روند مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت و نیز نحوه توقیف اموال مرد را به طور کامل بداند. همچنین وکیلی که در زمینه مهریه کار می‌کند باید پشتکار و سرعت عمل بسیار بالایی داشته باشد تا بتواند حق موکل خود را در زمان مناسب وصول کند. یک وکیل خانواده باید در تمامی زمینه ها مانند ، مهریه، نفقه، طلاق، حضانت، استرداد طلا یا جهیزیه و طلاق از طرف مرد چه زن مهارت داشته باشد.

وکیل سرا در سال ۱۳۹۶ موسسه حقوقی فریاد دادپویان را به ثبت رساند و در ادامه، در دو قسمت مجزا، یکی دفتر وکالت و دیگری موسسه حقوقی فعالیت مستمر دارد. در این صورت ذینفع می تواند تا تعیین تکلیف رای قطعی دادگاه مطابق دستور موقت عمل نماید. همچنین در این گونه پرونده ها چنانچه طرف مقابل از اجرای حکم دادگاه در مورد ملاقات طفل امتناع نماید یا مانع از اجرای حکم شود دادگاه می تواند مطابق ماده 40 قانون حمایت از خانواده ممتنع را تا زمان اجرای حکم بازداشت نماید.