کلاهک پشت بام-ساختمونی ها

کلاهک دودکش طرح چینی به طور معمول به صورت استوانه یا مکعبی تو خالی از جنس آهن، گالوانیزه، آلومینیوم یا استیل می باشد. این نوع کلاهک ها می توانند با هر ارتفاع و قطری بنا به خواست و نیاز مشتری ساخته شوند. سرِ این کلاهک ها شبیه به کلاه های چینی طراحی شده و برای همین است که به آن کلاهک دودکش چینی می گویند. کلاهک پره ای برای تامین هوای آزاد و تازه ی اتاقک دستگاههای هواساز نیز قابل استفاده می باشد. این کلاهک پشت بام در روی بام، دیوار و حتی نمای ساختمان قابل نصب و کاربرد می باشد.

کلاهک مناسب برای دودکش ساختمان در شمال کشور چیه؟

دود این آتش خانه را پر کرده و تنها راه بیرون رفتن آن از طریق روزنی در دیوار یا سقف بود که به همین منظور تعبیه شده بود. دودکش های اولیه در ملک های اربابی ظاهر شدند و در طول دوران تودورها، استفاده از دودکش های آجری بسیار متداول شد. فروشگاه نگین طبخ خاورمیانه یکی از معتبرترین فروشگاه ها در زمینه عرضه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است که با بکارگیری پیشرفته ترین و مدرن ترین تکنولوژی …

این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های مرتبط ، انبوه سازان ، ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر کشور را اعلام می دارد . امتیاز برند as-kala مرتبط به شرکت آسان سازان پلاست صنعت ( سهامی خاص) می باشد که این شرکت نسبت به ثبت برند as-kala در تمامی مراجع قانونی اقدام نموده است. این کلاهک ها علاوه بر ایجاد مکش بسیار مناسب، دارای مزایای به شرح زیر می باشند. ساختار این کلاهک به شکل حرف لاتین H است و به دو شکل با کاربردهای مختلف طراحی می‌شود.

لوله و اتصالات و تجهیزات بهداشتی

کلاهک پشت بام-ساختمونی ها سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است. با توجه به تعداد زیاد آگهی در ایستگاه، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید. دستگاه دیتالاگر دما و رطوبت مدل KIMO KH50 یک دستگاه اندازه گیری دما و رطوبت جمع و جور برای صنایع غذایی، صنعت داروسازی، پردازش و ذخیره سازی محصولات …

کاربرد کلاهک پشت بام

برای خرید این محصول نیز، از طریق سایت به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید. جنس و مَتریالی که برای کلاهک دودکش اچ چهارگوش بکار می‌رود از انواع ورق گالوانیزه، روغنی و رنگی می‌باشد. کاربرد اصلی کلاهک دودکش یا پشت بام این است که از ورود عوامل خارجی مانند باد و باران، گرد و خاک و دیگر موارد جلوگیری نموده و همچنین از فرسایش لوله ها کلاهک پشت بام جلوگیری میکند. به این نکته اشاره کردیم که کلاهک دودکش نوعی پوشش محسوب می شود که روی لوله دودکش ها را می پوشاند.

کارکرد دستگاه ذوب کن پنیر ، همانند سالاماندر بوده و پنیر مورد نیاز جهت ذوب شدن در ظرف زیر شعله تابشی قرار می‌گیرد. این لودسل بیشتر در صنایع مواد غذایی و شیمیایی کاربرد فراوان دارد و بخاطر کیفیت در ساخت مورد توجه صنعتگران خاص … این اجزا در کارخانه تهویه نو با جوش CO2 به هم متصل میشوند که از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

  • همچنین این کلاهک ها دارای پره هایی هستند که زاویه آن ها 35 درجه است بطوریکه از نفوذ آب و وزش باد جلوگیری می کند.
  • دریچه لوور رحمتی پشت بامی انتقال دهنده هوای تازه از پشت بام و تخلیه هوای نا مطبوع از داخل ساختمان میباشد.
  • در حالت استاندارد ارتفاع بدنه کلاهک باید بین 30 تا 35 سانتیمتر باشد که قابل تغییر است.
  • در صورتی که قصد خرید بهترین کلاهک را برای دودکش ساختمان مسکونی، اداری و تجاری خود داشته باشید؛ تا انتهای این مطلب همراه با سایت تهویه سان باشید.